Pieczarki w zalewie

Pieczarki w zalewie naturalnej

Pieczarki w zalewie naturalnej to prawdziwy rarytas, częsta przekąska oraz dodatek do różnego rodzaju dań na ciepło i zimno. Dzięki neutralnej zalewie pieczarka zachowuje wszystkie walory smakowe, jednocześnie zyskując ciekawą strukturę. To sprawia, że pieczarki w zalewie naturalnej są chętnie wykorzystywane jako dodatek do makaronów, zapiekanek, pizzy, a nawet sałatek serwowanych na zimno. Krojone pieczarki świetnie sprawdzają się również do zapiekanek w wersji tradycyjnej, a także wszędzie tam gdzie liczy się wysokiej jakości smak i szybkość podania.

Pieczarki krojone w zalewie naturalnej są powszechnie wykorzystywane w branży gastronomicznej, jak również w kuchniach odbiorców indywidualnych. To z myślą o konsumencie indywidualnym przygotowaliśmy pieczarki krojone w słoikach o pojemności, która doskonale odpowiada na domowe potrzeby. Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy z FIGFOOD w zakresie dostawy pieczarki krojonej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

FIGFOOD – pieczarki w zalewie naturalnej - do zapiekanek

Marka FIGFOOD to znany i ceniony producent pieczarek w zalewie. Nasze pieczarki w zalewie zyskały uznanie odbiorców w całym kraju. Za ich wyborem przemawiają doskonałe walory smakowe, które idą w parze z tak cenioną przez miłośników pieczarek sprężystością grzyba, jaką uzyskujemy dzięki precyzyjnej selekcji surowca oraz recepturze zalewy. Do naszych przetworów wykorzystujemy wyłącznie pieczarki pochodzące z rodzimych upraw. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami, którzy dostarczają nam grzyby o najlepszych parametrach. Dzięki temu jako producent możemy zagwarantować, że nasza pieczarka w zalewie to najlepszy wybór na rynku.

Dostarczane przez nas pieczarki w zalewie naturalnej są tak przygotowane, by w sprawny sposób urozmaicić i wzbogacić swoimi walorami smakowymi przeróżne potrawy. Produkowane pieczarki chętnie wykorzystywane są jako dodatek do zapiekanek i pizzy, doskonale uzupełniają także takie dania jak sosy, zupy czy sałatki. Pieczarki w zalewie naturalnej dostarczamy w słoikach, puszkach oraz workach. W asortymencie posiadamy pieczarki całe i krojone. Pieczarki krojone zapewniamy w opakowaniach o różnych pojemnościach, dzięki czemu doskonale odpowiadają zarówno na potrzeby branży HoReCa, jak i klientów indywidualnych.

Producent pieczarek w zalewie – dystrybucja krajowa i zagraniczna

Jako producent pieczarek w zalewie naturalnej zapewniamy stałe dostawy przetworów o niezmiennie wysokiej jakości. Współpracujemy w tym zakresie z klientami reprezentującymi branżę HoReCa, jak i sieciami handlowymi oraz sklepami detalicznymi. Nasz asortyment bazuje na zróżnicowanej pojemności, dzięki czemu jeszcze lepiej odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania wszystkich odbiorców. Oferujemy pieczarki marynowane w occie, pieczarki krojone, w zalewie naturalnej, w puszkach i workach oraz pieczarki krojone w słoikach. Pieczarki w zalewie dostarczamy na terenie całego kraju, realizując jednocześnie zamówienia odbiorców zagranicznych. Nasze dostawy powierzamy rzetelnym firmom transportowym, co gwarantuje ich bezpieczeństwo i terminowość.

pieczarki w zalewie