Pieczarki krojone

Pieczarki krojone w zalewie solnej

Pieczarki krojone w zalewie solnej znajdują szerokie zastosowanie zarówno w naszych domach, jak i również w szeroko pojętej branży gastronomicznej. Dedykowana dla krojonych pieczarek zalewa pozwala zachować im wszystkie walory smakowe, jednocześnie sprawiając, że zyskują one ciekawą strukturę. Grzyby w smaku są lekkie, delikatne i soczyste. Ponadto, nie wymagają krojenia, co jest niezwykle komfortowe i wygodne.

Krojone pieczarki w zalewie solnej to pyszna przekąska, a także doskonały dodatek do przeróżnych dań - na ciepło i na zimno. Świetny smak krojonych pieczarek wzbogaci każdą przygotowywaną potrawę, a porcja zawartych w nich cennych mikroelementów dostarczy organizmowi potrzebnych witamin i substancji odżywczych, takich jak białko czy błonnik.

FIGFOOD - producent pieczarek krojonych

Jako marka FIGFOOD działamy w branży już wiele lat, a obecnie jesteśmy znanym i cenionym producentem pieczarek w zalewie, w tym także krojonych pieczarek w zalewie solnej. W odpowiedzi na wszelkie potrzeby i oczekiwania odbiorców, w asortymencie posiadamy zróżnicowane pojemności i sposoby pakowania. Nasze krojone pieczarki zyskały uznanie konsumentów i lojalnych zwolenników nie tylko w całym kraju, ale także za granicą. Dlaczego? Otóż, za każdym wyborem naszych krojonych pieczarek przemawiają ich doskonałe walory smakowe oraz ich wyraźna, sprężysta struktura.

Najwyższą jakość proponowanych przez nas krojonych pieczarek w zalewie solnej uzyskujemy dzięki precyzyjnej selekcji produktów i sprawdzonej, ściśle określonej recepturze zalewy. Do produkcji wykorzystujemy jedynie pieczarki pochodzące z rodzimych upraw, o najlepszych parametrach smakowych i strukturowych. To wszystko sprawia, że wybór naszych krojonych pieczarek to gwarancja najlepszych grzybów dostępnych obecnie na rynku.

Pieczarki krojone w zalewie solnej - dystrybucja krajowa i zagraniczna

Krojone pieczarki w zalewie solnej dostarczamy na terenie całego kraju i zagranicy. Zlecenia dostaw powierzamy rzetelnym i zaufanym firmom transportowym, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo i terminowość. W swojej ofercie mamy równiez pieczarki w occie czy pieczarki w zalewie naturalnej. Zapraszamy do współpracy Klientów reprezentujących branżę HoReCa, sklepy handlowe, detaliczne oraz konsumentów indywidualnych.

pieczarki krojone w zalewie solnej