Pieczarki blanszowane

Pieczarki blanszowane

Pieczarki blanszowane są półproduktem, który dostarczamy zakładom produkcyjnym na terenie Polski i za granicą. Ich walory smakowe sprawiają, że każdy produkt z ich wykorzystaniem zyskuje nietuzinkowy charakter. Aby zapewnić lekkostrawność pieczarki, a jednocześnie sprawić, żeby była odpowiednio miękka, ale nie zbyt miękka pieczarki poddaje się blanszowaniu. Blanszowanie polega na wrzuceniu oczyszczonych pieczarek do wrzątku i poddaniu krótkiemu procesowi gotowania, a następnie chłodzenia. Po procesie blanszowania pieczarki poddawane są kalibracji. Różne rozmiary pieczarek pakowane są według wielkości kapelusza.

Pieczarki blanszowane odznaczają się doskonałymi walorami smakowymi, świetną konsystencją, a co najważniejsze są lekkostrawne. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów marka FIGFOOD rozszerzyła swój asortyment przetworów o pieczarki blanszowane. Pieczarki blanszujemy zgodnie z tradycyjnym przepisem, dzięki czemu zachowują one pełnię smaku, jednocześnie stanowiąc doskonały półprodukt.

Pieczarki blanszowane oferujemy przede wszystkim jako półprodukt dla zakładów produkcyjnych oraz na potrzeby branży HoReCa. Produkt jest dostępny w beczkach oraz skrzyniopaletach. W stałej ofercie posiadamy pieczarki blanszowane całe i krojone. Wyrób powstaje na bazie surowca pozyskiwanego z własnych upraw oraz od rodzimych dostawców. Precyzyjnie wyselekcjonowane pieczarki od sprawdzonych producentów oczyszczamy, a następnie poddajemy blanszowaniu i pakujemy.

Pieczarki blanszowane z dostawą

Pieczarki blanszowane oferujemy przede wszystkim na potrzeby zakładów produkcyjnych, restauracji, hoteli i gastronomii. Współpracujemy w tym zakresie z przetwórniami, zakładami, obiektami gastronomicznymi z terenu całego kraju i zagranicy. Dostawy pieczarek blanszowanych realizujemy za pośrednictwem rzetelnych firm transportowych, co przekłada się na ich bezpieczeństwo i terminowość. W swojej ofercie mamy również pieczarki w occie oraz pieczarki w zalewie naturalnej. Współpracując z przetwórnią FIGFOOD zyskujecie Państwo gwarancję świeżości i najwyższej jakości produktu, który przygotowujemy w oparciu o tradycyjne receptury, z najwyższą starannością i dbałością o niezmiennie wysoką jakość przetworu.