Pieczarki marynowane w occie

Pieczarki marynowane

Pieczarki w occie stanowią przysmak na polskich stołach. Serwuje się je jako niezależną przekąskę lub dodatek do innych dań. Za sprawą odpowiednio przyprawionej marynaty pieczarki w occie zyskują doskonały smak, zachowując zwartą konsystencję i ciekawą strukturę. Bardzo dobrze sprawdzają się jako dodatek do różnego rodzaju sałatek. Są często wykorzystywane w daniach restauracyjnych, jak również tradycyjnych domowych recepturach. Ta sama pieczarka marynowana w occie świetnie sprawdza się także jako przekąska serwowana samodzielnie.

Pieczarki w zalewie octowej od producenta

Jako producent i dostawca pieczarek marynowanych marka FIGFOOD oferuje Klientom przetwory najwyższej jakości. Pieczarki w occie dostarczamy w słoikach oraz workach. Nasza oferta obejmuje pieczarki całe oraz pieczarki krojone w zalewie naturalnej i marynacie octowej. Ich wybór to gwarancja niezmiennie wysokiej jakości produktu, który powstaje na bazie pieczarek z rodzimych upraw. Jakość pieczarek, które starannie wybieramy na potrzeby przetwórstwa przekłada się na smak oraz konsystencję naszych wyrobów. Zależy nam na tym, aby pieczarki w occie nie rozmiękały i nie traciły smaku, dlatego obok precyzyjnej selekcji surowca zwracamy szczególną uwagę na skład marynaty. To pozwala nam oferować pieczarki marynowane o doskonałych walorach smakowych i wizualnych. Jednocześnie, uwzględniając szczególne potrzeby branży gastronomicznej zwracamy uwagę na jakość pieczarek marynowanych krojonych – odpowiednia grubość cięcia pieczarki oraz marynata przekładają się na sprężystość grzyba krojonego, który z powodzeniem może być zastosowany zarówno w daniach na ciepło, jak i na zimno. Te same pieczarki krojone dostarczamy w opakowaniach o małych pojemnościach, idealnie nadających się do sprzedaży detalicznej.

Pieczarki marynowane z dostawą

Jako producent nasze pieczarki marynowane dostarczamy na terenie całego kraju, jednocześnie obsługując zamówienia zagraniczne. Współpracujemy z klientami reprezentującymi branżę HoReCa, sieci handlowe i sklepy detaliczne. Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo oraz terminowość dostaw z możliwością elastycznego zarządzania zamówieniami. Pieczarki w zalewie octowej FIGFOOD stanowią wyrób najwyższej jakości, na co składa się precyzyjny dobór grzyba oraz przygotowanie zalewy octowej zgodnie z tradycyjnymi recepturami.

Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy z FIGFOOD w zakresie dostaw pieczarki w zalewie octowej (całej lub kojonej) i/lub pieczarki w zalewie naturalnej (całej lub krojonej) zachęcamy do kontaktu. Nasz Zespół odpowie na wszystkie pytania i pomoże w doprecyzowaniu zamówienia oraz warunków współpracy w taki sposób, aby zapewnić Państwu ciągłość dostaw pieczarki adekwatnie do prognozowanych potrzeb.

pieczarki marynowane